ساخت وبسایت

برای این درخواست   14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در این پروژه هدف ما ایجاد یک وبسایت برای معرفی تعدادی از آموزشگاه های موسیقی و معرفی استادان آن­هاست.

هر آموزشگاه موسیقی یک صفحه مخصوص به خود دارد که در آن اطلاعات زیر قرار دارد :

1 – نام

2 – شماره های تماس

3 – آدرس

4 – روزهای فعالیت

5 – لیست استادان (مشخص کردن اینکه هر استاد چه چیز(ها)ی را تدریس میکند)

6 – لیست هزینه دوره ها

7 – بخش نظرات برای آموزشگاه (دارای قابلیت امتیازدهی  و دارای 3 زیربخش : کیفیت اساتید ، قیمت ، امکانات سخت­افزاری )

8 – دیگر اطلاعاتی که به صورت نوشته خود آموزشگاه موسیقی وارد میکند.

هر استاد نیز یک صفحه مخصوص به خود دارد که در آن اطلاعات زیر قرار دارد:

1 – نام و نام خانوادگی

2 – راه های ارتباطی (ایمیل ویا شماره تماس)

3 – رزومه کاری و تحصیلی

4 – آموزشگاه هایی که در آنها درس میدهد به همراه دروسی که ارائه میکند و توضیح در مورد روش تدریس در هر درس که توسط خود استاد داده میشود.

5 – دیگر اطلاعاتی که به صورت نوشته خود استاد وارد میکند.

نکته : برای ایجاد یک صفحه توسط کاربر باید حتما حساب کاربری ساخته شود. 

نکته : در صفحه آموزشگاه های موسیقی در قسمتی که اساتید نمایش داده میشوند باید با کلیک بر روی نام هر استاد به صفحه خود آن استاد ارجاع داده شویم.

نکته : استفاده از فریم ورک لاراول و XAMPP الزامی است.

نکته : سایت میباست ریسپانسیو بوده و حتما نسخه موبایل داشته باشه. زیبایی و نوع رابط کاربری به عهده و سلیقه  توسعه دهنده است. استفاده از قالب های آماده و توسعه و بسط آن­ها برای تامین نیازهای این وبسایت مجاز است. برای ما مهمترین نکته کاربردی بودن و عدم پیچیدگی و فعال بودن کل وبسایت است نه زیبایی صرف.

نکته : در صورت رضایت از سایت تولیدشده از توسعه دهنده محترم جهت ادامه همکاری و اضافه نمودن ویژگی های جدید به وبسایت دعوت به عمل خواهد آمد. مهم ترین ویژگی آتی که بعد از اتمام این پروژه نیاز است که اضافه شود قابلیت آپلود فایل های صوتی است ، لذا گوشه چشمی به پیاده سازی این قابلیت در آینده داشته باشید.

نکته : پس از تولید نسخه اولیه ممکن است در صورت نیاز از شما درخواست شود تعداد کمی تغییرات را اعمال کنید. (اگر از شما درخواست اضافه شدن یک ویژگی جدید را داشته باشیم به صورت جداگانه مبلغ آن را پرداخت خواهیم کرد و مهلت زمانی را بسته به نیاز اضافه خواهیم نمود)

نکته : در طول انجام پروژه با ما در تماس باشید. حداقل یک نسخه اولیه بعد از 8 روز ارائه شود. 

نکته : اگر اضافه کردن ویژگی خاصی توسط توسعه دهنده پیشنهاد داده شده و موافقت شود، در صورت پیاده سازی مشمول مبلغ جداگانه خواهد بود.


+8500
+41519

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.