اضافه کردن بازی های html5 بصورت webview در اندروید

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

لطفا تمام توضیحات رو بخونید و بگید:

ی نرم افزار موبایل داریم ک با جاوا  اندروید استدیو نوشته شده....داخلش میخوایم مثل اسنپ ک بخش بازی داره چن تا بازی ساده مثل اجر شکن ها و فروت نینجا و امثال اینا اضافه کنیم یعنی در واقع اپ ما یجوری سوپر گیم هست (مجموعه ای از مینی گیم ها با html5 ک با وب ویو میان بالا)

الان میخوایم شما سورس این دو بازی (اجر شکن ها  و بازی helix jump و بازی فروت نینجا)

اولا سورسش رو بزارید تو اپ ک با webviiew بتونیم بیاریمش بالا

دوما سایز بازی ها درست تو اندروید بیاد بالا(تو کد جاوا اسکریپت همون سورس بازی ها باید تغییراتی ایجاد کنید ک تو webview درست نشون بده)

سوما امتیازی ک ثبت میشه رو باید بشه از طریق کد جاوا تو اندروید بخونیم امتیازش چند هست

ضمنا هر سه مورد باید انجام بشه اگ انجام نشه مبلغ وجه  ازاد نخواهد شد به هیچ وجه


+8500
+41357

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.