برنامهنویسی فرمول نمودارهای پیوست شده

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

20 عدد نمودار دارم که هر نمودار سه قسمت دارد می خوام فرمول هر یک از نمودارها رو پیدا کنید. در واقع هر عددی که روی هر کدام از نمودارها داده شد مقدار y  را به ما بده. برای هر نمودار سه تا فرمول نیاز هست.چون شامل سه قسمت l , m , h است


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

امیرحسین پلاس

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

200,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 57 رای
پروژه موفق : 88
رتبه: 104
هفت ماه پیش

مهندس نیک

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

600,000 تومان

امتیاز 9.42 (عالی) از 86 رای
پروژه موفق : 111
رتبه: 15
هشت ماه پیش

mrtnik

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 189003
هشت ماه پیش
+8500
+56784

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.