کدنویسی افزونه وردپرس

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقتتون بخیر

یک سایت شرکتی/فروشگاهی هستیم که فعالیت تولید و فروش پرینتر های سه بعدی مشغول هستیم.

به سه تا افزونه وردپرس با شرح زیر نیازمندیم:

افزونه اول (احراز هویت کاربران): هر کاربری بعد از خرید محصول ما، صاحب یک کد میشه که باید بیاد اخل سایت ثبت نام کنه و اون اون کد رو داخل حساب کاربریش وارد کنه تا حساب کاربریش فعال بشه

افزونه دوم )(ارسال نمونه کارها) بخشی نیاز داریم تا کاربران بتونن عکس و مشخصات (فقط عکس + توضیح کوتاه+مشخصات فایل ها) مدل هایی که با دستگاه  چاپ کردن رو داخل سایت آپلود کنن و در برگه ای از سایت نمایش داده بشن.

دقیقا مانند سایت زیر:

https://www.prusaprinters.org/

افزونه سوم)(گالری تصاویر) بخشی مانند بخش بالا در نظر گرفته شود که کاربران فقط امکان آپلود عکس و عنوان عکس را داشته باشن، و این تصاویر در برگه ای جداگانه قابل نمایش باشد.

مانند این نشانی:

https://www.prusa3d.com/original-prusa-i3-prints/

تبصره اول: فایل ها و تصاویر ارسالی پس از تایید ادمین باید در سایت قرار بگیرند

تبصره دوم، عکس ها و نمونه کارهای ارسالی کاربران باید با ویژوال کامپوزر هماهنگ باشند که در برگه های متفاوت توانایی استفاده داشته باشیم.

تبصره سوم، تمامی فایل های ارسالی باید تفکیک دسته بندی و برچسب داشته باشند.

 

+8500
+47229

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.