برنامه نویسی با متلب

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

 3 تا ورودی داریم  (i1.i2.i3)و 4 تا نورون (h1.h2.h3.h4)و یک خروجی و تابع خطا   ERROR=1/2(PRE-ACT)^2 و وزن ها بصورت پارامتری هستن میخواهیم کدش رو تو متلب به روش  Backpropagation Step by Step بنویسیم و اجرا کنیم(البته روش کار توضیح داده شود). شبیه مثال ضمیمه (کد نوشته شده باید برا مثال ضمیمه هم صدق کند).


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ehsan Petrolum

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 9.77 (ممتاز) از 26 رای
پروژه موفق : 32
رتبه: 120
یک ماه پیش

امین عسگری

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

450,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 20 رای
پروژه موفق : 27
رتبه: 251
دو ماه پیش

matlabtuts

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 8.50 (عالی) از 2 رای
پروژه موفق : 36
رتبه: 699
دو ماه پیش
+8500
+45607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.