ترجمه تخصصی مقاله 12 صفحه ای در باب رشته معدن

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام 

ترجمه تخصصی دقیق و روان وخوانا از مقاله در مورد رشته معدن یه صورت فایل ورد و pdf میخوام 

لطفا دوستانی که از ترجمه google translate استفاده میکنند درخواست ندند ترجمه دستی و روان باشه لطفا به هیچ عنوان از گوگل استفاده نشود

زمان تحویل تا ساعت 8 صبح روز یکشنبه 

توضیحات: شکل ها و جداول موجود در مقاله عینا در ترجمه اورده شود فقط توضیحات بالا و زیر اشکال اشکال ترجمه شود.

ضمنا لطف کنید بدون مطالعه توضیحات درخواست ندهید و کسانی که تخصص یا وقت ندارند به هیچ عنوان درخواست ندهند 

همچینین از پیشنهاد قیمت های نجومی خودداری کنید کل متن در حد 8  صفحه و کمتر میباشد که بقیش مربوط به شکل و جدول و رفرنس می باشد 

با تشکر 


+8500
+46817

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.