پروژه کلاسی درس روش تحقیق در مورد "تأثیر آلودگی خورشید بر خاک یا هوا" و یا پیرامون و نزدیک به این موضوع

تا الان برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام.
ی پروژه کلاسی هستش که استاد تحقیقی در مورد تأثیر آلودگی خورشید بر خاک یا هوا و یا حول این موضوعات میخا. این پروژه واسه بچه های رشته مهندسی انرژی  تجدید پذیر بوده و در نهایت تحقیق مذکور در فرمت ی مقاله فارسی با عنوان، چکیده،مقدمه و.... بایستی باشد. در حد 14-15 صفحه باشد کفایت میکند. مواردی چون رفرنس ها، استفاده از کلمات فارسی معادل انگلیسی یا عربی و نیز مواردی ازین دست بایستی رعایت شود.
مجددا تاکید می شود که این کار در قالب یک پروژه کلاسی و برای درس روش تحقیق بوده و قرار نیست کار تاپ و شاخی باشد.
با سپاس از مجریان گرامی.


+8500
+45569

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.