اکانت اینستاگرام (ایمیل و پسورد و یوزر و پسورد و عکس پروفایل قابل و پست و فالوور و فالوینگ)

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 12,500 تومان

شرح پروژه:


با سلام وقت بخیر 500 اکانت اینستاگرام دارای عکس پروفایل و پست و فالوور و فالووینگ به تعداد مطلوب همراه با ایمیل و پسورد و یوزر و پسورد و وریفای شده اکانت ها کاملا اختصاصی و مادام العمر واگذار شوند در صورتی که در این زمینه تخصص دارید به بنده اطلاع دهید و در صورتی که قیمت پیشنهادی شما مناسب باشه همچنین کیفیت کار در حد بالایی باشه همکاری ادامه دار خواهد بود قیمت پیشنهادی رو تخمینی میزنم شما قیمت خودتون اعلام کنید به توافق رسیدیم قرارداد بسته و پروژه به شما سپرده خواهد شد باتشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

12,500 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 8
رتبه: 161188
یک سال پیش

کاربر147754

کاربر عادی

کاربر عادی

750,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 5207
یک سال پیش

توسعه گرافیک ساج

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

500,000 تومان

امتیاز 9.51 (ممتاز)ممتاز از 237 رای
پروژه موفق : 406
رتبه: 42
یک سال پیش
+8500
+93340

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.