طراحی و برنامه نویسی یک وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال به همراه پنل مدیریت و پنل کاربری حرفه ای

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

طراحی و برنامه نویسی یک وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال به همراه پنل مدیریت و پنل کاربری حرفه ای.

مهم>> لطفا موارد ذکر شده را به دقت مطالعه کنید و در صورتی که مهارت لازم برای اجرای همه آنها را ندارید از ارسال

پیشنهاد خودداری نمایید!خلاصه امکانات به این صورت هست و جزییات دقیق تر به همراه نمونه داخل فایل ضمیمه نوشته شده:- جدول قیمت لایو و کاملا داینامیک (آپدیت هر ثانیه از سایت binance) و محاسبه گر قیمت جهت خرید آسان

- نمایش جدول قیمت هم در پنل کاربری و هم در صفحه اصلی سایت

- سیستم ثبت نام و احراز هویت دقیق

- تعریف موجودی حساب کاربری

- سیستم ثبت سفارش آسان به همراه ارسال نوتیفیکیشن و صدور فاکتور

- سیستم تیکتینگ منظم به همراه نوتیفیکیشن

وبسایت های نمونه برایتان ارسال خواهد شدتوجه:

1. این وبسایت ها صرفا جهت نمونه هست و به هیچ وجه کپی برداری عینی مدنظر نیست و طبق سلیقه طراح تغییرات ظاهری باید صورت گیرد.2.دقت کنید که طراحی قالب به عهده فریلنسر هست!

3. پروژه بدون کم و کاست ظرف مدت تعیین شده تحویل شود و این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نیست حتی یک روز4. سورس کد تحویل داده شود و اعمال تغییرات یا افزودن امکانات به راحتی توسط کارفرما امکان پذیر باشد.


+8500
+47247

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.