ترجمه چکیده پایان نامه

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

ترجمه متن زیر تا فردا صبح.

چكيده پايان نامه

از آنجاییکه بازارهای مالی با گسترش فزاینده ای روبه رو شده اند و پیچیدگی زیادی را ایجاد نموده اند، ترکیب ساختار سرمایه بهینه عامل بسیار مهمی در فعالیت های شرکت ها می باشد. در این تحقیق سعی گردیده رابطه بین تغییرهای شاخص های نقدینگی با تغییرهای ساختار سرمایه بررسی گردد. هدف از این تحقیق دستیابی به شناسایی ترکیب مناسبی از ساختار سرمایه و برآورده ساختن نیازهای تامین منابع مالی می باشد. اطلاعات جمع آوری شده با استفاده از اسناد و مدارک (کتابخانه ای) موجود در بورس اوراق بهادار تهران بوده و برای تجزیه و تحلیل آنها از آزمون اسپیرمن و پیرسون و رگرسیون خطی استفاده شده است. نتایج بدست آمده در این تحقیق می تواند سرمایه گذاران را در شناسایی شرکت های سودآور یاری نماید. همچنین مدیران شرکت ها نیز برای ایجاد ترکیب منابع مالی می توانند از آن بهره نمایند.

کلمات کلیدی:سرمایه،بورس اوراق بهادار،نقدینگی،شرکت،بازار های مالی


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Daryoush

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 59
رتبه: 152431
چهار ماه پیش

N.Najafi

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 166602
چهار ماه پیش

hosseinbio

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

23,000 تومان

امتیاز 9.64 (ممتاز) از 161 رای
پروژه موفق : 197
رتبه: 40
چهار ماه پیش
+8500
+50473

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.