ترجمه چکیده

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 13,000 تومان

شرح پروژه:

ترجمه چکیده پایان نامه تا عصر

چكيده
هدف بانک ها از فعالیت های اقتصادی مانند سایر مؤسسات و شرکت‌ها، کسب سود می‌باشند. عوامل مهم بسیاری در سودآوری بانک‌ها تأثیرگذار است. عوامل خاص بانک، عوامل خاص صنعت و عوامل اقتصادکلان از مهم ترین عوامل سودآوری بانک می باشد که در این پژوهش دو عامل ریسک و رقابت‌پذیری مدنظر می‌باشد. ریسک از عوامل خاص بانک و رقابت‌پذیری از عوامل خاص صنعت در این پژوهش مورد بررسی قرار گرفته است. پژوهش حاضر با شناخت و بررسی تأثیر ریسک اعتباری و رقابت‌پذیری برای سودآوری بانک‌های تجاری پذیرفته شده بورس اوراق بهادار تهران که متغیر ریسک با دو شاخص (NPL) و شاخص زد- اسکور (Z-score) و همچنین متغیر رقابت با شاخص هرفیندال- هیرشمن (HHI) مورد سنجش قرار گرفته است. در این پژوهش به رابطه‌ای مثبت و غیرمعنی دار بین رقابت و سودآوری بانک‌ها پرداخته شده است و به رابطه‌ی مثبت و معنی دار بین ریسک (شاخص زد-اسکور) و سودآوری بانک‌ها تصریح شده است. در ادامه به عدم رابطه‌ی معنی دار بین سودآوری بانک‌ها و ریسک شاخص NPL توجه شده است. همچنین سودآوری بانک با استفاده از سه متغیر وابسته ROA، ROE و PBT و متغیرهای مستقل، ریسک و رقابت‌پذیری می‌باشد. تخمین مدل مورد استفاده در پژوهش از روش پنل دیتا در محدوده زمانی 1393-1387 شامل هفت بانک غیردولتی صورت گرفته است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت هرچه سطح ریسک اعتباری بانک‌ها افزایش یابد سودآوری آن نیز افزایش می‌یابد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Daryoush

کاربر عادی

کاربر عادی

13,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 59
رتبه: 152431
چهار ماه پیش
+8500
+50474

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.