برنامه تحت ویندوز تماس گیراتوماتیک از خط ثابت بااتصال خط تلفن به مودم لب تاب

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

برنامه تحت ویندوز تماس گیراتوماتیک از خط ثابت بااتصال خط تلفن به مودم لب تاب

باقابلیت:

-         قابلت تماس به لیست شماره های تماس(تلفن ثابت،موبایل)

-         امکان تعریف زمان شروع وپایان برنامه

-         قابلیت پخش صدای تعریف شده برای پخش

-         برقراری وپخش صدای ضبط شده بعد از برداشتن گوشی باشد

-         امکان ضبط صدای مشتری درصورت شماره گیری عدد تعریف شده(مشترک گرامی برای ضبط مکالمه خودعددیک را شماره گیری بکنید)

-         قابلیت دادن گزارش بصورت اکسل(شماره های تماس گرفته شده،شماره های مانده ،شماره های اشغال،شماره های عدم پاسخ، وکدهای ارسال شده از جانب مشتری ها مثلا اگر هر عدد را بعد تماس فشار دادن در گزارش ما ثبت بشه مثلاا در نظر داشته باشید که متن پیام ما به این صورت برای مشتری پخش بشود مشترک گرامی برای خریداری اینترنت پرسرعت عدد 1 خرید مودم عدد2 وخرید تلفن عدد 3 وتماس کارشناسان ما به شما عدد 4 را فشار دهید بعد اگر دگمه تماس کارشناس یعنی عدد 4 را فشار داد یه جوری بهمن اطلاع رسانی بشود یا از طریق پیامک یا تماس با من یا اعلام شماره اون از طریق ایمیل)

-         قابلیت تنظیم اینکه چند بار به یه شماره زنگ بزند برای برقرای تماس ودرچه فواصل زمانی

لطفا طرح وپیشنهاد خودتون رااعام بکنید که به چه صورت قابل امکان هستش وچه زمانی برای این طرح لازم هستش وقیمت پیشنهادی


+8500
+59070

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.