ایجاد یک spam detector خیلی ساده

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

برای درس پردازش زبان های طبیعی (درس اختیاری-دوره ی کارشناسی) باید یک spam detector ایجاد کنیم که قابلیت تشخیص متنی که حاوی spam هست را داشته باشد. این spam detector باید روی متون فارسی کار کند، بسیار ساده باشد. ضمن اینکه استاد درس مربوطه توضیحات اضافه تری نداده است.(تنها راهنمایی که کرده این بوده که شبیه به spam detector در email که ایمیل هایی که حاوی keywordهای خاصی هستند را به پوشه ی اسپم هدایت کند) تاکید میکنم که این برنامه اصلا نباید پیچیده باشد و پیاده سازی ساده ای داشته باشد ضمن اینکه با داشتن چند کلمه به عنوان نمونه های اولیه ی اسپم متن را بررسی کرده و فقط trueیا false برمیگرداند. یعنی تعیین می کند که متن اسپم هست یا نه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Poorghorban

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

30,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 12 رای
پروژه موفق : 16
رتبه: 392
یک ماه پیش
+8500
+45567

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.