افزودن چند ویژگی به یک سایت وردپرسی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام،

یک سایت وردپرسی مربوط به آموزشگاه که روی اون ووکامرس نصب هست موجوده که برای توسعه اون نیاز به چند ویژگی داریم که خلاصه اون به شرح زیر هست:

  • امکان تعریف ترم تحصیلی و افزودن دانشجویان به این بخش.
  • یک انجمن گفتگوی ساده (Forum) که با ظاهر و قالب سایت همخوان باشه. فعالیت در این انجمن باید محدود باشه و فقط اونایی که از سمت ادمین مجاز هستند بتونن.
  • بخش ارتباط با استاد (مشابه سیستم تیکت ساده) برای تعامل دانشجو با استاد.
  • فرم پرداخت وجه دارای فیلد مشخص کردن مبلغ با استفاده از درگاه زرین پال

عمده نیازمندی ما نیاز به مهارت توسعه داره و مد نظر نیست که صرفاً با نصب چند پلاگین انجام بشه. بنابراین لازم هست تا مجری به برنامه نویسی و توسعه وردپرس مسلط باشه.

جزییات بیشتر در اختیار مجری منتخب قرار خواهد گرفت.


+8500
+45569

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.