تغییرات در سورس ربات تلگرام

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام.

- تغییر case های نمایش نتایج بیشتر جستجو (Previous و Next). به این شکل که پس از جلو یا عقب بردن صفحه، بجای این که هر صفحه نتایج جستجو بصورت یک پیام جداگانه فرستاده بشه؛ نتایج در یک صفحه پیام باقی بمونن و پیام فقط آپدیت یا ادیت بشه.

- آپدیت شدن دکمه های اینلاین در شرایط تعریف شده.

مثلا اگه روی یک دکمه زده بشه، فایل وارد یک لیست میشه. میخوام وقتی این عمل اتفاق میفته یعنی وقتی فایل وارد اون لیست میشه، دکمه اینلاین آپدیت بشه و نام و دستورش تغییر کنن. دستوراتش از قبل نوشته شدن و خود دکمه ها هم درست کار میکنند فقط بخش آپدیت رو ندارن.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

#AghaMahdi79

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.86 (ممتاز) از 15 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 274
بیست روز پیش

php-developer-2043

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

120,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 653
یک ماه پیش

امیرحسین اسدی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

60,000 تومان

امتیاز 9.62 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 27
رتبه: 210
یک ماه پیش

Nader.H

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 1362
یک ماه پیش
+8500
+45471

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.