تشخیص انحنای بستر مخزن ابی با ارایه سونار

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام انجام پایاننامه بالا با ارفاقهای مدنظر زیر

شرایط محیطی و نویر آب چشم پوشی شده

از انعکاسهای بعدی موج ارسالی چشم پوشی شده

هدف تعریف یک بستر یا انحنا در محیط متلب و دریافت اطلاعات برگشتی از امواج ارسالی منابع تعریف شده و پردازش تصویر بصورت  دوبعدی با کمک شبکه عصبی و  نرم افزار  متلب  و مقایسه نتایج حاصله با انحنای مبنا مدنظره

در زمینه پردازش نتایج با کمک شبکه عصبی ارایه روش خوب و قابل قبول 

شبیه سازی در محیط کامسول نیز اگر انجام بشه خوبه

هدف قرار دادن چند سنسور فرستنده و گیرنده سونار و تشخیص انحنای بستر یا کناره مخزن یا رودخانه ابی است

مقاله پیوستی برای هدف متحرکه که میتواند کمک باشد با برنامه متلب

شبیه سازی با متلب و انجام امورات پایاننامه با نتایج حاصله نمودارها و شکلهای مرتبط بهمراه کدهای متلب و کامسول بصورت ورد و پی دی اف و منابع و مآخذ و مقاله مبنا 


+8500
+45609

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.