برنامه پيدا کردن وبلاگ هاي پيج رنک دار

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 98,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان. بنده نياز به برنامه اي دارم که بتونه وبلاگ هاي پيج رنک داري که بنا به هر دليلي حذف شده رو پيدا کنه. هر چقدر اين برنامه سرويس هاي وبلاگ دهنده بيشتري رو ساپورت کنه بهتره اما بلوگفا اجباريه( سرويس دهنده هاي ديگه هم بودن چه بهتر) اما مي خوام قيمت بالا نره.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

yagot

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

98,000 تومان

امتیاز 9.86 (ممتاز) از 16 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 420
شش سال پیش

m.safa

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 2 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 2219
شش سال پیش

محمد مهرگان فر

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 115635
شش سال پیش
+8500
+37131

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.