پروژه دانشگاهی با c++ و فایل ها

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 42,000 تومان

شرح پروژه:

طراحی یک کتابخانه به شرح زیر:

۱)در یک بانک اطلاعاتی برای هرکتاب فیلدهای شابک و موجود بودن کتاب در کتابخانه وجود دارد(از هر کتاب تنها یک نسخه وجود دارد و هر دانشجو تنها یک کتاب می تواند به امانت ببرد)،تاریخ امانت،تاریخ عودت،جریمه دیرکرد کتاب برده شده نیز وجود دارد.
۲) در بانک اطلاعاتی برای هر دانشجو،شماره دانشجویی،شابک کتاب به امانت برده،تاریخ امانت،تاریخ عودت و میزان بدهی وجود دارد.
توجه شود که هر دانشجو می تواند تنها یک کتاب به مدت ۱۵روز به امانت ببرد و تنها یکبار آن هم به مدت ۱۰روز قابل تمدید می باشد. به ازای هر یک روز دیرکرد مبلغ ۱۰۰۰تومان جریمه درنظر گرفته می شود.


در ابتدا یک منو برای انتخاب عملیات مورد نظر وجود دارد،ورود اعضا یا مسئول کتابخانه.
مسئول کتابخانه از طریق منوی خود می تواند عضو جدیدی ایجاد کند و یا می تواند کتاب جدیدی به کتابخانه بیفزاید،جستجوی اعضا بر اساس شماره دانشجویی و نمایش تمام اطلاعات وی،حذف یک دانشجو،تغییر رمز دانشجو،جستجوی کتاب خاص و نمایش تمام اطلاعات آن،تمدید کتاب را انجام دهد.
*دقت شود اسامی کتابها و دانشجویان به ترتیب شابک و شماره دانشجویی مرتب شده اند،پس از ورود مجدد باید مرتب سازی صورت گیرد.

دانشجو پس از ورود می تواند، جستجوی کتاب در بانک اطلاعاتی و نمایش اطلاعات مربوط به آن و تغییر رمز عبور خود را انجام دهد.
*مسئول کتابخانه با یوزر admin و رمز ۱۲۳ وارد میشود، نام کاربری دانشجویان شماره دانشجویی شان می باشد.

اطلاعات در فایل ذخیره شوند


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

میلاد حسینی

کاربر عادی

کاربر عادی

42,000 تومان

امتیاز 8.25 (بسیار خوب) از 10 رای
پروژه موفق : 11
رتبه: 190
سیزده روز پیش
+8500
+45608

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.