مجری مبتدی برای اجرای برنامه اینترنتی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام یک برنامه اینترنتی مشابه این میخام
https://as3.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/f4bef2c6a6e5e21991d41ce00858151519152753-480p__87362.mp4

در مورد فیلم و سریال های مجاز 
هر قسمت بین 8-12 دقیقه که تقریبا 4-5 دقیقه ش تیزرهای فیلم هست که براتون میفرستم و متن رو هم بهتون میدم و البته خودتون هم باید یک مقدار بداهه بگید مثلا فیلم خوبی بود و ...

1- تقریبا هفته ای بین 3 تا5 قسمت باید ساخته بشه 2-توی خونه برنامه رو ضبط میکنید و احتیاج به حضور و ... نیست 
لطفا قیمتتون رو برای هر قسمت اعلام کنید  

** به عنوان یک کار پاره وقت و اوقات فراغت بهش نگاه کنید  و برای شروع تا کار راه بیفته بین 25تا 30 تومن برا یک قسمت 10 دقیقه ای به نظرم معقوله (میشه ساعتی 150 تومن) **
 


+8500
+47204

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.