ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 210,000 تومان

شرح پروژه:

سلام پروژه ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی رشته برق ، کل فایل مقاله 22صفحه هست که تقریبا ۸ صفحه از مقاله شکل هست و متن نداره، صفحات حدودی جهت ترجمه ۱۴صفحه هست. ترجمه باید تخصصی و دقیق و روان باشه.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Daryoush

کاربر عادی

کاربر عادی

210,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 59
رتبه: 152436
سه ماه پیش

محمد انصاری

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 7.00 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 1186
سه ماه پیش

Dr.Baghi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز) از 10 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 481
سه ماه پیش
+8500
+50475

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.