فعالسازی احراز هویت پیامکی و تغییرات جزئی وردپرس

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام سایت وردپرسی دارم که با یک پلاگین api به نسخه اندروید متصل میشه.

  • در خود وبسایت درگاه پرداخت زرین پال ووکامرس درست هست ولی در پلاگین api درگاه پی پال هست و ... ولی زرین پال نیست ، میخواستم اضافه بشه و درگاه پیش فرض نیز باشه.
  • مورد دوم میخواستم قسمت ثبت نام با شماره تلفن که در بعضی قسمت ها هست باشه و تایید تلفنی انجام بشه .... سامانه به همراه خط خدماتی و api دارم.هم سایت هم اندروید.(شماره تلفن در اپ و سایت هست ولی با پلاگین ها و سرویس های خارجی پیاده شده میخواستم تعویض بشه که اپ بهم نریزه)
  • مورد سوم لاگین و بازیابی گذرواژه در برنامه و سایت مثل اینستا باشه یعنی نام کاربری ، شماره یا ایمیل + گذرواژه.
  • فرم ثبت نام هم قسمت ایمیل به شماره تبدیل بشه و ایمیل بره توی ویرایش تنظیمات تا هر کسی دلش خواست قرار بده.

اپ طوری هست که کلا از افزونه اطلاعات میگیره و به سورس نیازی نیست...

وبسایت mhdbillboard.ir

اپ پیوست میشه

تشکر


+8500
+45202

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.