نصب و راه اندازی اندروید در xamarin و رفع ایرادات ایجاد شده

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

من یک پکیج آموزشی دوره زامارین خرید کرده ام و در این پکیج یک پروزه ساده قرار داده شده منتها در اجرای این پروژه با ایرادات متفاوتی رو برو می شود.

بنده می خواهم شما به صورت ریموت به کامپیوتر بنده متصل شوید و تمامی موارد را چک کنید و هر مشکلی است را برای اجرای این برنامه حل کنید.

این برنامه می خواهم در اندروید 4 به بالا قابل اجرا باشد.

من وقتی این برنامه رو اولین بار نوشتم در اندروید 4 اجرا می شد ولی الان در اندروید 4 هم اجرا نمی شود.

احتمالا بیشتر ایرادات مرتبط با نصب است.

ممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

شایان

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز) از 105 رای
پروژه موفق : 217
رتبه: 85
یک ماه پیش
+8500
+46900

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.