خواندن فایل متنی و ریختن اطلاعات در پایگاه داده

تا الان برای این درخواست 7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک سری فایل متنی با فرمت txt داریم که با یک ساختار مشخص تایپ شدن شامل نام کتاب ، نام مولف ، نوبت چاپ ،  نام ناشر  و متن کتاب 

شما باید یه برنامه طراحی کنید که قابلیت خواندن این فایل های متنی براساس ساختار موجود در فایل پیوست داشته باشد و اطلاعات را در دیتابیس ذخیره نماید . ترجیح ما

برنامه با زبان #C و دیتابیس sql server است اما در صورتی که بتوانید با زبان و دیتابیس دیگری هم خروجی برای sql server به ما تحویل دهید قابل قبول است . 

نکته مهم 1 : زمان پروژه بسیار برای ما همه است و تنها حداکثر دو روز فرصت خواهید داشت .

نکته مهم 2 : فایل پیوست حتما مطالعه شود . 

نکته مهم 3 : دیتابیس به صورت رابطه ای ( relational ) خواهد بود و ساختار پیشنهادی جدول های دیتابیس به شما داده می شود اما شما می توانید با هماهنگی با ما آن را تغییر دهید . 

سورس پروژه باید تحویل گردد . 


+8500
+84274

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.