انجام پروژه متلب پردازش تصوير

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

سلام وقت بخیر 3 تا تمرین متلب هست خواستم ببینم هزینه انجامشون + توضیح مختصری در حد اینکه بشه به استاد توضیح داد چقدر میشه

تمرین اول: تصویر  رو باید بکشیم قرینش کنیم بعد یه ماتریس تمام صفر تو متلب ازش بسازیم (تصویر ارسال میشودخدمتتون)

تمرین دوم:انتخاب تصویر به دلخواه و بردنش به کیفیت های مختلف و بدست اوردن ابعاد و حجم و اینکه روی هارد چقدر فضا اشغال میکنه برای هر تصویر

تمرین سوم:تابع متلب ایجاد برش بیتی را برروی یک تصویر دلخواه اجرا کنید و برش های بیتی را به عنوان تصاویر مجزا ذخیره کنید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

وحید فرزانه

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.62 (ممتاز) از 27 رای
پروژه موفق : 42
رتبه: 140342
یک ماه پیش
+8500
+46956

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.