محاسبات دینامیکی و سیالاتی مربوط به توان

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام و احترام 

ظرفی  مکعب  مستطیل حاوی مایع می باشد  که بر روی  محوری که در وسط ظرف قرار دارد سوار شده و در حالت تعادل می باشد  . مایع درون ظرف می تواند جابه جا شود . در چه حالتی توان سمت چپ بیشتر از توان سمت راست می شود ؟ و  در چه حالتی  نیروی سمت  چپ بیشتر از نیروی  شمت راست می شود .  من خودم مقداری  محاسبات را انجام دادم  عکس گرفتم میزارم اما نیاز هست محاسبات دقیق تری ارائه شود . لطفا  کسانی که بلد هستند بهم اطلاع بدن زمان هم  وقت دارم با هم توافق میکنیم سر زمان و قیمت  یاحق  سوال دیگری بود  پی وی جواب میدم  تمام  محاسبات به طور دقیق ارائه بشه  و  شبیه سازی نیز بشود 


+8500
+47208

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.