اضافه کردن هشدار به اندیکاتور با sms

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 700,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

1- در اندیکاتور ایچی اگر کلوز قیمت بالای اجزای ایچی بود (کلوز قیمت بالای تنکن و تنکن بالای کیجن و کیجن بالای اسپن آ زیر قیمت واسپن آ بالای اسپن بی زیر قیمت )دستور خرید و بعکس این دستور فروش بیاد

2-در اندیکاتور استوکستیک اگه main=35و signal=40 دستور خرید و اگهmain=80و 85=signal  دستور فروش بدهد

3-دستور خرید و فروش روی اندکاتورها با علایم متمایز برای استوک وایچی باشد  

4-روی کندل( 9و 26و52و102) گذشته و آینده چارت خط عمودی قرار گیرد و اگه عددی ندادیم خط نداشته باشیم در مجموع 8 خط که گزینه شیفت روی آن قابل تنظیم است (0 باشه ملاک  قرار گرفتن کندل هاکندل حاله و یک شد ملاک یک کندل عقبتر خواهد شد و به همین ترتیب)

5-برای دو شرط بالا  موارد 1و2  اکسپرت هم تهیه شود

6-کلیه روش های اطلاع رسانی  در اکسپرت شامل متن هشدارروی چارت هشدار صوتی روی چارت و ارسال از طریق email وpushnotification موجود و قابلیت فعال یا غیر فعال کردن باشند

  7-تایم فریم روی اکسپرت موقع فعال کردن اکسپرت قابلیت تنظیم داشته باشد

 8- اکسپرت   کلیه نماد های بازار ایران را حدودا 600 نماد را از مارکت واچ دریافت کند و همزمان بررسی را برای ارسال پیغام ها روی تمامی نماد های مارکت واچ داشته باشیم بعلاوه بتوان  اکسپرت را روی نماد های خاصی  اجرا کرد(نماد ها را محدودتر کرد)

9-سورس اندیکاتور موارد بالا و سورس اکسپرت موارد بالا به زبان ma5 تحویل شود

توضیح اینکه اندیکاتو رو اکسپرت در قالب دو پروژه جدا اما با یک کارکرد تحویل شود


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ebi1020

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

700,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 75 رای
پروژه موفق : 95
رتبه: 13
هشت ماه پیش

Буши до

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

2,000,000 تومان

امتیاز 9.85 (ممتاز) از 63 رای
پروژه موفق : 68
رتبه: 15
نه ماه پیش
+8500
+63671

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.