راه اندازی و نصب اسکریپت آماده

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

اسکریپت اپن سورسی هست که با nodejs نوشته شده ، میخوایم شما این هر دو طرف (که در اسکریپت موجود هست) سرور ساید و کلاینت ساید رو راه اندازی کنید.

سرور لینوکسی در اختیارتون قرار میگیره ، نیاز هست که به کامند لاین لینوکس مسلط باشید

شرح کار : 

1- نصب و راه اندازی اسکریپت سمت سرور و کاربر (به طوری که در زمان تحویل کارآمد باشد)

2- زمان انجام حداکثر 5 روز هست

متاسفانه در سایت های مشابه بسیار توسط پیمانکاران تقلبی کلاه سرم رفته بنابراین تا تکمیل کامل پروژه و تحویل 100 درصدی مبلغی رو پرداخت نخواهم کرد.

در پیفام توضیحات سورس اصلی رو براتون ارسال میکنم اگر براتون قابل انجام بود انتخاب میشید.

ممنون از حسن توجه شما.


+8500
+46741

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.