اینستاگرام تلگرام خدمات میخوام پنل اینستا تبلیغات فروش لایک فالوور ویو

تا الان برای این درخواست 8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام اقا من هر خدماتی یا برنامه یا اموزشی در زمینه اینستاگرام و تلگرام دارین خریدارم لطفا بخونید.
در ابتدا میخوام اگر کسی بلده کارایی که این سایت های ارایه دهنده لایک و فالوور ارایه میدن منم داشته باشم یعنی خودم ارایه دهنده باشم. یا این برنامه های مدیریت اکانت اینستاگرام که خودش پست میذاره میره لایک میکنه یا میتونه بی نهایت اکانت بسازه یا اگر برنامه اماده ای دارید یا جایی میشناسین قیمت پایین ارایه بده. خلاصه هرچیزی دارید که کار میکنه میتونه کمک کنه ارایه بدین همین طور همه این ها برای برای تلگرام

(((((((و حتما یک برنامه میخوام که پیج های اینستاگرام رو بررسی کنه بگه چقدر فالوراش فعالن ماله کدوم کشورن چقدر لایک میخوره و چقدر فعاله و .... مثل https://hypeauditor.com))))

نمونه های سایت هایی که این خدمات رو میدن دارم بفرستم.


+8500
+99247

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.