ترجمه متن مديريت 1

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 9,900 تومان

شرح پروژه:

با سلام به همکاران عزيز نرخ ترجمه تعيين شده مقطوع است. نه پيشنهاد قيمت بالاتر و نه پائينتر پذيرفته نخواهد شد. دست و بالم براي جابه جايي قيمت باز نيست. قيمت پائينتر هيچ اولويتي براي انتخاب مجري ايجاد نمي کند. معيار انتخاب مجري فقط کيفيت ترجمه 100 کلمه اول است. پس خواهشمند است همراه با پيشنهاد 9900 توماني، نمونه کار را بفرستيد و بعد از انتخاب به عنوان مجري نکات زير را رعايت فرمائيد: 1- مجري بعد از پذيرش و گروگذاري ها مؤظف است شماره تماس تلفن خود را در اختيار کارفرما قرار دهد تا در صورت لزوم از طرف کارفرما براي هماهنگي و پيگيري کار با او تماس گرفته شود. اين بند براي ادامه همکاري حياتي است. دقت نمائيد که پيش از تکميل پروسه پرداخت و شروع سفارش، شماره تماسي ارسال نکنيد تا قوانين سايت نقض نشود. 2- مجري ملزم است که کار را در موعد مقرر(4 روز بعد از شروع سفارش) تحويل دهد. 3- مجري ملزم است که کار را با کيفيت قابل قبول تحويل دهد. 4- فايل parscoders.doc که همراه فايل پروژه آپلود شده است جز بندهاي قطعي قرار داد است. در رعايت نکات اين فايل کوشا باشيد. 5- در اين متن نيازي به ترجمه جداول نيست صرفا تصوير آنها در متن قرار داده شود. 6- کار فرمول ها و شکل هاي زيادي دارد. اکثر شکل ها نيازي به ترجمه ندارند، و فرمول ها را لازم نيست تايپ کنيد بلکه از آنها عکس بگيريد و کپي کنيد. هر 400 کلمه يک صفحه استاندارد محسوب مي شود و براي هر صفحه 1800 تومن در نظر گرفته شده است. مبلغ انجام سفارش: 9900


زیرساخت:
مايکروسافت ورد


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

vahidstu

کاربر عادی

کاربر عادی

9,900 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 9 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 94470
شش سال پیش
+8500
+38416

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.