اکسپرت متاتریدر

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

سلام، یه اکسپرت میخوام با مشخصات زیر:

از زمان فعال شدن اکسپرت از ساعت ... تا ساعت ...  در طول روز، با فاصله هر ..... دقیقه، قیمت الان رو با قیمت ... دقیقه و ‌.... دقیقه قبل (دو قیمت) مقایسه کنه اگه قیمت الان پائینتر از هر دو بود، سل و اگه قیمت الان بالاتر از هر دو بود، بای باز کنه با حجم و اس ال و تی پی قابل تغییر اگه اس ال خورد در خلاف جهت پوزیشن یک پوزیسن باز بشه با حجم و اسل و تی پی قابل تغییر. این چرخه در دوره هایی که براش تعریف شده تکرار بشه. اگه در دوره بعد هنوز‌ پوزیشنی باز بود پوزیشن جدید باز نشه.و این روند همینطور ادامه پیدا کنه.

مثلا الان ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه هست که اکسپرت رو فعال میکنیم. میگیم مثلا از ساعت ۱۴:۱۲:۰۰ تا ساعت ۲۲:۰۰:۰۰ هر ۶۰ دقیقه یکبار شرایط زیر رو کنترل کن و یک پوزیشن باز کن:

اولین پوزیشن میشه همین ساعت ۱۴:۱۲ پوزیشن بعدی ساعت ۱۵:۱۲ کنترل میشه و اگه شرایط برقرار بود باز میشه.

مثلا قیمت الان طلا ۱۵۳۰ هست . دو قیمت قبل هم لازم داریم که بهش میگیم قیمت چند دقیقه پیش مثلا قیمت ۲۰ و ۸۰ دقیقه پیش رو میگیره اگه قیمت الان بیشتر از قیمت این دو زمان قبل بود یک پوزیشن بای فعال بشه با اس ال و تی پی مشخص. اگه اس ال فعال شد در نقطه اس ال یک پوزیشن خلاف جهت ترید قبلی فعال بشه.

اگه تا ساعت ۱۵:۱۲ پوزیشنی هنوز باز بود پوزیشن جدید باز نشه و تا ساعت بعد یعنی ۱۶:۱۲ دیگه کاری لازم نیست انجام بده.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهرداد محمودی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

200,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 15 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 231
هشت ماه پیش

Буши до

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

390,000 تومان

امتیاز 9.85 (ممتاز) از 63 رای
پروژه موفق : 68
رتبه: 15
هشت ماه پیش
+8500
+63671

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.