نوشتن اکسپرت بر اساس اندیکاتور برای متاتریدر 4

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 625,000 تومان

شرح پروژه:

من یه تمپلیت دارم در متاتریدر 4 که شامل 3 اندیکاتور هست و رنگ اندیکاتورها به آبی (زمان صعود قیمت) و قرمز (زمان نزول قیمت) تغییر می کنه و بر اساس شرایط خاصی باید ترید انجام بشه. می خوام یه اکسپرت نوشته بشه تا بصورت اتوماتیک تریدها رو انجام بده.

ضمنا یه اکسپرت هم استفاده می کنم که کار بریک ایون رو انجام میده (وقتی معامله در سود رفت استاپ لاس رو به نقطه ورود میاره) که فایل و کدش موجوده. می خوام این بریک ایون هم در اکسپرتی که نوشته میشه گنجونده بشه.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ebi1020

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

625,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 75 رای
پروژه موفق : 95
رتبه: 13
هشت ماه پیش

مهدی صفری Forex_MT4

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

750,000 تومان

امتیاز 9.96 (ممتاز) از 58 رای
پروژه موفق : 64
رتبه: 12
هشت ماه پیش

مهرداد محمودی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

200,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 15 رای
پروژه موفق : 26
رتبه: 231
هشت ماه پیش
+8500
+63670

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.