ترجمه مکانيک مواد: نمونه ترجمه براي يک سري مقالات

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام به همکاران عزيز نرخ ترجمه تعيين شده مقطوع است. نه پيشنهاد قيمت بالاتر و نه پائينتر پذيرفته نخواهد شد. دست و بالم براي جابه جايي قيمت باز نيست. قيمت پائينتر هيچ اولويتي براي انتخاب مجري ايجاد نمي کند. معيار انتخاب مجري فقط کيفيت ترجمه 100 کلمه اول است. پس خواهشمند است همراه با پيشنهاد 18375 توماني و ضمانت تخصص مدنظرتان، نمونه کار را بفرستيد و بعد از انتخاب به عنوان مجري نکات زير را رعايت فرمائيد: - قرار دادن مناسب و ترجمه شده تصاوير الزامي است. ولي فرمول ها را مي توانيد بصورت عکس کپي پيست کنيد. 1- مجري بعد از پذيرش و گروگذاري ها مؤظف است شماره تماس تلفن خود را در اختيار کارفرما قرار دهد تا در صورت لزوم از طرف کارفرما براي هماهنگي و پيگيري کار با او تماس گرفته شود. اين بند براي ادامه همکاري حياتي است. دقت نمائيد که پيش از تکميل پروسه پرداخت و شروع سفارش، شماره تماسي ارسال نکنيد تا قوانين سايت نقض نشود. 2- مجري ملزم است که کار را در موعد مقرر(2 روز بعد از شروع سفارش) تحويل دهد. 3- مجري ملزم است که کار را با کيفيت قابل قبول تحويل دهد. 4- فايل parscoders.doc که همراه فايل پروژه آپلود شده است جز بندهاي قطعي قرار داد است. در رعايت نکات اين فايل کوشا باشيد. 5- هر 400 کلمه يک صفحه استاندارد محسوب مي شود و براي هر صفحه 1500 تومن در نظر گرفته شده است. براي تحويل به موقع با کيفيت قابل قبول هم 300 تومان پاداش براي هر صفحه منظور مي شود. که با توجه به رعايت بندها و معيارهاي ترجمه، بخشي يا کل اين مبلغ به عوان پاداش به حساب مجري واريز مي شود: مبلغ انجام سفارش: 18375 مبلغ پاداش: 3675 مجموع مبلغ سفارش و پاداش: 22050


زیرساخت:
مايکروسافت ورد


قابل تحویل:

+8500
+50881

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.