شبیه سازی ارتعاشات عمودی اسانسور با سیمولینک متلب

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقت بخیر

پایان نامه با موضوع بررسی ارتعاشات عمودی در آسانسور دارم.

مقاله ها رو ارسال کردم که باید به عنوان کارهای انجام شده در ابتدای پایان نامه بیاد 

بعد همین کارهایی که انجام شده بعلاوه موارد دیگه رو با سیمولینک شبیه سازی کرد و بعد با مقدار اندازه گیری شده مدل واقعی مقایسه کرد (شما مقدار فرکانس ارتعاشات در قطعات مختلف رو با 5تا 15درصد کمتر از مقدار بدست امده تو سیمولینک بزارید)

میخوام با سیمولینک متلب جزئیاتی مثل ...تابلو فرمان و اینورتر تابلو فرمان ... اینکه اگه شتاب لحظه حرکت و توقف کمکم و زیاد بشه چه اتفاقی می افته و اینکه پایه موتور و  موتور و جزئیات ان مثل تعداد دور و تعداد قطب و قطر فلکه موتور(میزان تماس سیم بکسل با فلکه...تعداد سیم بکسل...قطر و جنس سیم بکسل)....جنس و کشش سیم بکسل ها...فنر و دمپرها..ضربه گیر ها و...وزن کابین و وزن وزنه تعادل ...استفاده از کفشک های ثابت و رولر و ریل آسانسور و ضربه گیر آن...شبیه سازی بشه و با تغییر هر کدوم از پارامتر ها ...میزان ارتعاش سیستم را ببینیم.

تمام پارامتر ها به راحتی قابل تغییر باشه ...یعنی با کمتر از چند ثانیه میشه ورودی(وزن کابین و جنس و شتاب حرکت و...) رو تغیر داد و ...خروجی که همان ارتعاش به روی کابین اسانسور هست رو تحویل گرفت...

مثلا سرعت سیستم رو کم و زیاد میکنیم یا وزن کابین رو کم و زیاد میکنیم یا فنر و دمپر رو از سیم بکسل حذف میکنیم و ...

بعد میزان ارتعاش رو کابین رو بدست بیاریم

سوالی دیگه بود بفرمایید

فکر میکنم بعد لازم باشه یه جلسه حضوری بابت توضیح بیشتر در رابطه با کارکرد داشته باشیم


+8500
+84162

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.