اسکریپت نقشه بازار بورس برای وب سایت وردپرسی در قالب افزونه

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

سلام و احترام خدمت همه عزیزان

میخوام افزونه نقشه بازار بورس رو برای وب سایت وردپرسی م داشته باشم

 مثل سایت سهام یاب (sahamyab.com) سایت رو که باز میکنید سمت راست سایت - همون مربع های سبز رنگ - روشون که کلیک میکنید صفحه کلی باز میشه - باتشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

امید رضایی

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 153507
دو ماه پیش

نوین پرداز

کاربر عادی

کاربر عادی

600,000 تومان

امتیاز 8.00 (بسیار خوب) از 18 رای
پروژه موفق : 16
رتبه: 153476
دو ماه پیش
+8500
+50869

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.