اکسپرت متاتریدر

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 470,000 تومان

شرح پروژه:

درود

من اکسپرتی میخوام سفارش بدم که از روی اندیکاتور super-signals_v2b    سیگنال بگیره.

به عنوان مثال زمانی که فلش Buy ظاهر شد یک پوزیشن Buy Stop  به مقدار 30 پیپ بالاتر از ظاهر شدن فلش باز بشه و زمانی که فعال شد 50 پیپ SL بزاره و زمانی که به 100 پیپ سود رسید SL رو روی 10 پیپ سود بزاره و هنگامی که فلش Sell رویت شد معامله بسته بشه و پوزیشنی در مخالف اون طبق توضیحات بالا در جهت Sell Stop  بگیره.

لطفا مقدار لات و پیپ هایی که در بالا ذکر شد قابل تغییر باشه و همچنین همزمان روی 10 جفت ارز و در کلیه تایم فریمها کار کنه.

ممنون.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ebi1020

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

470,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 75 رای
پروژه موفق : 95
رتبه: 13
هشت ماه پیش
+8500
+63665

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.