سایت و اپ مشابه دیوار

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


لطفا کامل مطالعه بفرمایید:
این پروژه برای این ایجاد شده است که من به صورت جزیره ای و غیرمتمرکز خودم  این پروژه را انجام ندهم و با خیال راحت یک فرد یا شرکت  مجری به صورت مشاور و با دانش اجرایی  از میان سورس های آماده فراوان ،پلت فرم های تبدیل  سایت به اپلیکیشن و... که با یک سرچ ساده در دسترس هستند این پراکندگی را حذف کند و یک خروجی کامل با مشخصات زیر تحویل دهد:
- امکانات کاملا مشابه سایت دیوار ios
- هسته قدرتمند و سریع با php /پایتون یا لاراول (وردپرس مدنظر نیست با توجه به اینکه اپلیکیشن  به صورت خروجی گرفتن از سایت درجه اول اهمیت می باشد و کاربران با اپ کار میکنند بنابر این هسته سریع نیاز داریم)
- اپلیکیشن اندروید و ios با خروجی از سایت کاملا ریسپانسیو (نوع خروجی به عنوان مثال میتواند وب ویو باشد و اگر تکنولوژی دیگری به کار گرفته می شود کارفرما باید مطلع باشد) با ورژن به روز قابل پذیرش در پلی استور و اپ استور

- پنل مدیریت قوی داشته باشد تمام ایتم ها قابلیت تغییر داشته باشد هر چیزی که مشتری می بیند قابل تغییر باشد کشور/ شهر/ استان/ دسته بندی/ فیلدهای هر اگهی /پولی و غیرپولی بودن و تمام امکانات موجود در سایت دیوار فعلی و همچنین امار از تعداد اگهی ها و...
- نصب بر روی هاست و دامین که کارفرما معرفی میکند.

- تمام سورس ها به کارفرما تحویل داده می شود

- با توجه به اینکه سایت درگاه ایرانی ندارد و درگاه خارجی برای سایت از طریق یکی از شرکت ها داخل مثل یک پی یا پی 98 تهیه می شود مجری باید بتواند درگاه را با وب سرویس هایی api که آن شرکت ارایه میدهد به سایت وصل نماید و از طریق اپلیکیشن اتصال به پرداخت و درگاه ممکن باشد.
- تبلیغات بنری در صفحه اول که در اپ نشان داده می شود و همچنین تبلیغات بنری در هر دسته بندی موجود باشد.
- برای بخش ثبت نام کاربر می خواهم علاوه بر یوزر و ایمیل ،نام  و تلفن به صورت فیلد باشد نیازی به تاییدیه نیست و میخواهم فقط این اطلاعات را دریافت کند و در بخشی ذخیره کند که قابلیت خروجی گرفتن داشته باشد.
جمع بندی خواسته ها:
خروجی اپلیکیشن اندروید و ios از وبسایت ریسپانسیو با امکانات مشابه دیوار (تبلیغات بنری هم داشته باشد) و متصل شده به درگاه خارجی که از سمت کارفرما معرفی میشود و نصب و کانفیگ بر روی هاست و دامین خارجی ( برای درک کامل خواندن توضیحات فوق الزامی است)


+8500
+118279

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.