ترکیب چند فایل اکسل با ضوابط مختلف

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,200,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

میخوام چند (n تا) فایل اکسل که سه چهار تا فرمت خاص دارند (اکسل پرینت حساب بانک‌های مختلف) رو دریافت کنه و در چند فاز کارهای زیر رو انجام بده:

فاز ۱- ستون به ستون اطلاعات رو از این اکسل ها بخونه و در ستون های مختلف یک فایل جدید بنویسه و به ترتیب تاریخ و ساعت زیر هم‌ بنویسه

فاز ۲- بر اساس شرح تراکنش که نوشته شده، ردیف‌های تراکنش رو دسته بندی کنه و بر طبق شماره سند بانک و یه سری شرطهای دیگه تو ستونهای دیگر یه سری اطلاعات دیگه رو مینویسه.

فاز ۳- این فایل های اکسل رو بانک برای من ایمیل میکنه پس باید یه چیزی باشه که بتونه از تو ایمیل بره بخونه و بیاره بندازه زیر هم.

فاز یک ۲ روز فاز دو ۵ روز و فاز سه ۲ روز

در تمام این قسمت ها باید پایگاه داده ها ms sql server باشه و بتونه به ما خروجی اکسل از کل فایلهای یکپارچه شده رو بده.

نرم افزار باید تحت وب باشه ضمنا.😁


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

arman_k77

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

1,200,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 13 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 124
دو روز پیش

hamidsa

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

250,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 161070
هفت روز پیش

حسین زارع

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

200,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 17 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 400
سه روز پیش
+8500
+46905

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.