نصب وردپرس روی وی پی اس

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

درود مهندسین عزیز دوستانی ک تجربه دارن لطفا پیشنهاد بدن کار نیم ساعت یا کمتر زمان میبره ، centos7 روی یک vps نصب شده و اون رو خام بهتون تحویل میدم میخام یک پنل (هر پنلی ک ساده تره و سریعتر جواب میده) فقط میخوام وردپرس روش نصب بشه طبق هر روشی ک میدونید فقط امشب وقت دارم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

sortheme

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

20,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 11 رای
پروژه موفق : 20
رتبه: 398
چهار ماه پیش

reza ejteh

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 8.14 (بسیار خوب) از 8 رای
پروژه موفق : 15
رتبه: 167899
چهار ماه پیش
+8500
+56872

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.