انجام پروژه سیمولینک صنایع با متلب

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

 یک پروژه سیمولینک مدیریت هوشمند پارکینگ مورد نظر است شامل چند جای پارک، بازوی راهبند، چراغ راهنما و نمایشگر تعداد جای پارک های خالی.
شرح پروژه:
1-وقتی جای پارک خالی وجود دارد، تعداد جاهای خالی و پیام "!!!Welcome" باید نشان داده شود. بازوی راهبند اتوماتیک باید در حالت بسته و چراغ راهنمای قرمز روشن باشد. ماشینی بخواهد وارد شود، راننده باید دکمه Enter را بزند که راهبند باز شود. وقتی باز شد چراغ سبز میشود که اجازه ورود بدهد. وقتی ماشین پارک شد، راهبند بسته میشود و چراغ قرمز شده و از تعداد جاهای خالی یکی کم میشود.
2-خودرویی بخواهد خارج شود، راننده باید دکمه Exit را بزند. راهبند باز شده و چراغ سبز میشود و وقتی خودرو خارج شد، راهبند بسته شده و چراغ قرمز میشود و به تعداد جاهای خالی صفحه نمایشگر یکی اضافه میشود.
3-ظرفیت پارکینگ 13 خودرو میباشد. وقتی پارکینگ پر است، نوشته روی نمایشگر باید از !!! Welcome به Plz come later. تغییر کند و عدد جاهای خالی 0 باشد. در این حالت راهبند نباید باز شود اگر راننده ای Enter را بزند.
فرایند تست:
پروژه کاملا تست میشود. مثلا به این شکل:
1-وقتی پارکینگ کاملا خالی است، شش ماشین پشت سر هم وارد میشوند.
2- یک ماشین خارج میشود
3- هشت ماشین پشت سر هم وارد میشوند
4- یک ماشین وارد میشود
5- یک ماشین خارج میشود
6- یک ماشین وارد میشود

+8500
+46832

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.