ربات آموزشگاه

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

مورد درخواست ربات تلگرام میباشد . این ربات در یک  آموزشگاه آنلاین و در تمام کلاسها اضافه خواهد شد ...همانطوریکه مستحضرید ربات های تلگرامی بسیاری برای مدیریت گروهها یا کانالها وجود دارد  اما استفده از آنها برای کار موردنظر ما یا بی فایده است یا بسیار ناقص در ادامه  شرح وظایف ربات مورد نظر را شرح خواهم داد . 

1- حضور و غیاب ابتدای کلاس (جزییات حضور و غیاب در زمان  عقد قرار داد و تبیین مشخصات دقیق پروژه اعلام خواهد شد)

2-  دریافت گزارشهای روزانه اعضای کلاس و انتقال آماری آن بصورت فرمهای هفتگی (   فرم نهایی هفته ای یکبار  در روز  برگزاری کلاس  در گروه باشتراک گذاشته میشود )

3- دریافت سوالات  اعضای کلاس و ارائه آن ها بصورت هفتگی 

4-ارسال فایلهای صوتی. تصویری. نوشتاری. بصورت منظم در کلاس و در صورت نیاز به خصوصی افراد 

5-انجام ثبت نام ترم های بعدی و اضافه کردن ثبت نام کنندگان به   گروه جدید 

6- ارسال پیام بصورت خصوصی و گروهی 

7-  یکسری امکانات ثابت که معمولا رباتها دارند .. مثلا  پاک کردن استیکر، پاک کردن جملات با کلید واژه های از پیش تعریف شده یا میوت کردن گروه 

در  رابطه با امکانات این ربات نیاز به مشاوره هم داریم که پیش از استارت با شما درمیان خواهم گذاشت . ضمنا در رابطه با بودجه تعییین شده با توجه به برآورده سازی انتظارات کارفرما قابل افزایش است 


+8500
+46832

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.