انجام سوالات تشریحی تمرین درس بینایی ماشین در مورد طبقه بندی کننده های خطی و غیر خطی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 220,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

یک تمرین داشتم که مربوط به درس بینایی ماشین است و در تمرین خواسته شده که به چند سوال به صورت تشریحی پاسخ داده شود. تمرین در پیوست قرار داده شده است. 

موضوع کلی تمرین ها مربوط به طبقه بندی کننده های خطی و غیر خطی مروبوط است. گزارش باید به فارسی نوشته شود و نیاز به انگلیسی نیست فقط در حد امکان توضیحات کافی داده شه که قابل ارائه باشد.

مممنون


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ProfessionalDeveloper

کاربر عادی

کاربر عادی

220,000 تومان

امتیاز 9.59 (ممتاز) از 77 رای
پروژه موفق : 116
رتبه: 69
یک سال پیش

Sabrina

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 7.42 (خوب) از 14 رای
پروژه موفق : 16
رتبه: 78465
یک سال پیش

- فرهاد

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 8.91 (عالی) از 33 رای
پروژه موفق : 42
رتبه: 164
یک سال پیش
+8500
+80803

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.