ایجاد word cloud

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 130,000 تومان

شرح پروژه:

سلام 

دوستان من یک فایل اکسل دارم که شامل دو sheet  هستش میخوام برای شیت employee  به 7 تا کلاستر تقسیم بشه و 7 تا wordcloud  برای این شیت ایجاد بشه

برای شیت job هم به پنج تا کلاستر تقسیم بشه و 5 تا ورد کلوود برای اونم ایجاد شود نمونه مد نظری که میخوام شبیه اون در بیاد هم ضمیمه کردم که یه عکس هست به اسم nemone فقط عکس با کیفیت بالا میخوام در حد 330dpi  باشه ممنون میشم.
با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Poorghorban

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

130,000 تومان

امتیاز 9.90 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 32
رتبه: 251
یک ماه پیش

Meysam Physics

کاربر عادی

کاربر عادی

75,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 426
دو ماه پیش

milad_yusefi

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 177218
دو ماه پیش

مهدی.م

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

200,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 7 رای
پروژه موفق : 9
رتبه: 469
دو ماه پیش
+8500
+51068

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.