مساله شبكه عصبي در متلب (الگوریتم backpropagation ، تعلیم پرسپترون و آدالاین )

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

مساله دو قسمت مجزا دارد :

1 - الگوریتم انتشار معکوس bp را در متلب بصورت (( یک تابع کلی )) بنویسید. تعداد لایه ها  و تعداد نرون های هر لایه  و ورودی و خروجی ها را بعنوان پارامتر دریافت کند. توابع فعالیت هر لایه نیز قابل تغییر باشد.

2- داده های MNIST را دانلود کنید .  ابتدا خود داده ها را به یک تک نرون با دو روش  (( پرسپترون ))  و (( آدالاین آفلاین )) تعلیم دهید . خطای تعلیم و تست را برای هر کدام حساب کنید .

 سپس داده ها را اول به یک لایه با وزن های تصادفی N بدهید و بعد خروجی N نرون را  به یک نرون که وزن های آن توسط دو روش فوق تعیین می‌کنید بدهید.   برای ،   N=100, 500, 1000, 5000 خطای تعلیم و تست را گزارش کنید .  کدامیک از دو روش موثر تر است؟ چرا؟ اثر تعداد نرون های N چیست؟

        توجه مهم          :  از توابع آماده شبکه عصبی و تولباکس های آن استفاده نشود . 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

matlabtuts

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.25 (عالی) از 4 رای
پروژه موفق : 45
رتبه: 296
دو ماه پیش

mr nobody

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

150,000 تومان

امتیاز 9.64 (ممتاز) از 141 رای
پروژه موفق : 206
رتبه: 59
دو ماه پیش
+8500
+50747

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.