اصلاح متن انگلیسی جهت رفع plagiarism

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

اصلاح متن انگلیسی جهت رفع plagiarism

رفع plagiarism از متن حدود یک صفحه ای  پیوست. جاهایی که به رنگ قرمز پرنگ شده مد نظر است.

لطفا

 در متن اصلاحات تخصصی را تغییر ندهید  مثلا predictive adaptive observer نباید تغییر کند

ساختار جمله رو حتی الامکان تغییر دهید از تکنیک هایی مانند تبدیل جمله معلوم به مجهول و برعکس و...

کلمات فقط عمومی را معادل سازی انگلیسی استفاده کنید نه کلمات و واژه های تخصصی

جملات را ترکییب نکنید مگر در حالات خیلی خیلی خاص که آن هم پیشنهاد نمی شود

بیشتر تغییر سلختار جمله بندی از منطر زبان عمومی مد نظر است که plagiarism  رفع شود. در نهایت بانرم افزار های مربوطه plagiarism  چک می شود. هدف رفع plagiarism  است بنابراین از تغییر بیش از حد کلمات خودداری شود.

من از مجریان این سایت هستم و به دقت کاری که انجام می دهم یا تحویل می گیرم دقت بسیاری دارم (رزومه رو ببینید).لطفاکسانی که کار با کیفیت و عالی ارائه می دهند پیشنهاد دهند زیرا با دقت مورد بررسی کامل قرار می گیرد و تحویل گیری به مشکل بر می خورد.


+8500
+50719

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.