پروژه معماری کامپیوتر(سخت افزار)

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.درخواست انجام پروژه و تمرین های (5تمرین)درس معماری کامپیوتر .

پروژه:انتخاب یک مقاله انگلیسی از سال 2016 به بعد (موضوع مرتبط به سخت افزار)و ترجمه آن.خلاصه این مقاله ترجمه شده (نباید از مقاله یا ترجمه اش کپی پیس کرد یا عینا اورد) همراه توضیحات تکمیلی به زبان ساده پیرامون اون موضوع در حدود 25 صفحه باید نوشته بشه.

موارد تحویلی

1_فایل مقاله انگلیسی انتخاب شده 

2_ فایل ترجمه مقاله

3_فایل متنی 25صفحه ای شامل خلاصه ساده از مقاله انگلیسی و در چند صفحه اخر توضیحات تکمیلی که میشه شامل اطلاعات کلی و کاربردی از اون موضوع

4_پاسخ تمرین ها 

موارد لازم :رفرنس و عناوین و قالب باید داشته باشد

موضوعات در پی دی اف ارسالی و یا موضوع مرتبط به سخت افزار که در موردش مقاله باشه از 2016 به بعد.

بعد انتخاب موضوع اعلام کنید که بررسی کنم ایا مورد قبول هست ...

word یا pdf


+8500
+50868

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.