درخواست برای احراز هویت آسان و فوری با پرداخت فوری

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

برای احراز هویت یک سایت معتبر خارجی که در زمینه بازاریابی دیجیتال در خارج از کشور فعالیت میکند نیاز به یک شخص با پاسپورت دارم. مراحل انجام کار خیلی ساده هست . من بعد از ثبتنام  سایت یک لینک در اختیار شما میگذارم و سایت یک عکس به صورت زنده از شما و بعد پاسپورتتان میگیرد و در صورت تطابق مشخصات ورودی تایید هویت انجام میگیرد و تمام. اطلاعات و عکس های شما به هیچ وجه ذخیره نمی شود و  فقط جهت بررسی درستی اطلاعات ورودی کاربرد دارد. سایت معتبر میباشد و به راحتی در گوگل قابل بررسی می باشد . کل مراحل 5 دقیقه هم طول نمی کشد و به آسانی انجام می پذیرد .

با تشکر


+8500
+75113

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.