نیاز به برنامه نویس برای نوشتن چند ماژول و پلاگین سیستم های مدیریت محتوا

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نیاز به فردی هست که بتونه چندتا ماژول - پلاگین و افزونه مختلف سیستم های مدیریت محتوا رو بنویسه . یعنی بتونه برای وردپرس پلاگین بنویسه ، برای جوملا ماژول بنویسه ، برای فروشگاه سازها پلاگین بنویسه ، برای WHMCS ماژول بنویسه و سایر سیستم های مدیریت محتوا . 
ماژول درخواستی ، یک ماژول پرداخت آنلاین هست برای یه سایت خارجی .لازمه این ماژول ها کامل باشه و با ورژن های مختلف سیستم های مدیریت محتوا به راحتی کار کنه . ماژول ها باید همانند نمونه های موجود همانند پی پال که امکان خرید و فروش کالا رو به سایت ها میدن، برنامه نویسی بشه! مثلا شما در نظر بگیرید سیستمی همانند پی پال رو ! الان چندین هزار ماژول مختلف در دنیا وجود داره که افراد روی سایتشون نصب میکنند و بعد قابلیت پرداخت به سایتشون بر اساس پی پال فراهم میشه.
من وب سرویس خاص خودم رو دارم و میخوام بر اساس وب سرویس درخواستی برام پیاده سازی بشه.
ماژول - پلاگین - افزونه و یا هر ابزار دیگه ای که قراره نوشته بشه اصلا نباید فارسی باشه.
دوستانی که توانایی پیاده سازی هر یک از موارد رو دارن لطفا اینجا اعلام کنند:
هر سیستم دیگه ای هم که در بالا ذکر نشد و می تونین براش پلاگین یا ماژول یا افزونه تهیه کنید ،لطفا به من اعلام کنید.


+8500
+54195

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.