حل سوالات امتحان در تاریخ ۳خرداد از درس مکانیک سیالات۱

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

فردا صبح میان ترم سیالات۱ دارم ب صورت تستی،۱۱سوال برای حل کردن وجود داره و زمان ازمون ۱ساعت است، ایا کسی هست منو یاری کنه...


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

omid2017

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.37 (عالی) از 68 رای
پروژه موفق : 97
رتبه: 525
هفت ماه پیش

mhy

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 7.95 (بسیار خوب) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 652
هفت ماه پیش

300,000 تومان

امتیاز 9.31 (عالی) از 69 رای
پروژه موفق : 88
رتبه: 18
هفت ماه پیش
+8500
+69034

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.