پروژه با متلب

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 110,000 تومان

شرح پروژه:

پروژه ی شماره ی شش متلب

کدنویسی برای روش های RK2 و RK4

1- یک معادله ی دیفرانسیل مرتبه یک با شرط اولیه ی داده شده انتخاب کنید. این معادله ترجیحا غیرخطی باشد و حتما پاسخ تحلیلی آن را بدانید. (بهتر است اول تابعی انتخاب کنید و سپس معادله ی دیفرانسیل را براساس آن ایجاد کنید.)

2- برنامه ای بنویسید که با روش RK2 (از نوع Ralston) معادله را حل کند. بازه ی حل و طول گام درون برنامه مشخص شوند. (نیازی به پرسش برنامه از کاربر و واردکردن آنها توسط کاربر نمی باشد.)

3- برنامه ای بنویسید که با روش RK4 معادله را حل کند. مانند قبل، بازه ی حل و طول گام در بدنه ی برنامه مشخص شوند.

4- جوابهای دو برنامه ی بالا را به همراه منحنی حل تحلیلی معادله در یک گراف رسم کنید. جواب RK2 آبی رنگ و دارای مربع های آبی باشد. جواب RK4 قرمزرنگ و دارای دوایر قرمز باشد. منحنی حل تحلیلی مشکی باشد.

5- یک فایل وورد ایجاد کنید و پس از توضیح درباره ی روش های موردبررسی و کدهای نوشته شده، با آوردن گراف بالا نتایج دو روش عددی فوق را با هم مقایسه کنید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Seyyed Reza Jafari

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

110,000 تومان

امتیاز 9.13 (عالی) از 16 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 310
شش روز پیش

امیرحسین پلاس

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

70,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 44 رای
پروژه موفق : 69
رتبه: 152
دوازده روز پیش

sajjadha72

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

80,000 تومان

امتیاز 8.65 (عالی) از 68 رای
پروژه موفق : 67
رتبه: 67
دوازده روز پیش

Behzad91

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

288,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 58 رای
پروژه موفق : 80
رتبه: 74
دوازده روز پیش
+8500
+50886

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.