یافتن SDK مناسب جهت اسکن تصاویر به کمک دوربین موبایل

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

جهت تولید قسمتی از یک نرم افزار موبایل، احتیاج به اسکن تصاویر توسط دوربین موبایل داریم، به نحوی که بعد و یا حین عکس برداری از کاغذ، کاغذ را از تصویر شناسایی کرده، دورگیری کرده، پرسپکتیو عکس را اصلاح نموده، صاف نموده و پس از تنظیم رنگ به فرمت دلخواه، خروجی می دهد.

 نرم افزارهای زیادی برای شبیه سازی اسکنر توسط دوربین موبایل وجود دارد، بنابراین ما نمی خواهیم چرخ را از اول اختراع کنیم و درگیر داستانهای پردازش تصویر بشیم، بنابراین دنبال sdk آماده یکی از نرم افزارهای معروف خارجی هستیم که همه جوره امتحان خود را پس داده باشد.

به زبان ساده تر ما دنبال SDK یکی از نرم افزارهای موبایل زیر و یا با قدرت و دقت مشابه هستم:

  • HP Smart
  • Office lens
  • Adobe Scan

بدیهی است که SDK تهیه شده بایستی یا کرک شده و یا فری لایسنس باشد و هیچ محدودیتی در استفاده نداشته باشد و داکیومنت استفاده از آن موجود و قابل استفاده باشد و خود بتوانید با آن کار کنید.

ضمنا اگر توانایی و تمایل داشته باشید بعد از پیدا کردن SDK مناسب، می توانیم تولید نرم افزار اصلی با استفاده از همین SDK را در پروژه ای دیگر به شما بسپاریم...

موفق باشید...


+8500
+53943

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.